596 Trädgårdsbänk, smide, 1900-tal

Trädgårdsbänk, smide, 1900-tal
  • Trädgårdsbänk, smide, 1900-tal

Vitlackard smide.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:L 78 cm. B. 35cm. H. 53 cm.

Värdering800 SEK
Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)60 SEK
FraktinfoEndast upphämtning
Södersens Auktionshus logotype

Bolandsgatan 15G

info@sodersens.se

info@sodersens.se