Högsta bud
5749
Stig Lindberg, "Stora Eva", Gustavsberg, parian
Startbud200 SEK
Värdering3 000 SEK
6063
Paul Moreau-Vauthier, Frankrike, sigillstamp, brons, signerad i godset, omkring år 1900.
Startbud200 SEK
Värdering3 000 SEK
7237
Diamant och safirring, Guld 18k, 2.9g
Startbud200 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
7288
Bord, nyrokoko, ek, alrot och mahogny, 1800-talets slut
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK

Bolandsgatan 15G