2588
Armbandsur, Omega, Ø35mm
Slutpris2 900 SEK
Värdering3 000 SEK

2589
Armbandsur, Excelsior Park, Ø37mm
Slutpris8 000 SEK
Värdering6 000 SEK

2590
Armbandsur, Lemania 105, Ø35mm
Slutpris7 750 SEK
Värdering4 000 SEK

2654
Smyckesskrin, intarsia, signerad och daterad
Slutpris900 SEK
Värdering1 500 SEK

2699
Golvur, sk. "Kolonnur", Gustavianskt, 1800-talets första del
Slutpris3 500 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK

Bolandsgatan 15G