2306
Wiwen Nilsson, sigillstämpel, sterling silver och ebenholts, Lund 1960
Slutpris1 500 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK

2598
Desertbestick, för 12 personer, Silver, "Diana", CG. Hallberg
Slutpris11 500 SEK
Värdering10 000 - 12 000 SEK

2654
Smyckesskrin, intarsia, signerad och daterad
Slutpris900 SEK
Värdering1 500 SEK

1015
Besticksuppsättning, 80 delar, Eric Löfman, silver
Slutpris26 500 SEK
Värdering20 000 SEK

Bolandsgatan 15G