2617
Skrivbord, Gustaviansk stil, 18/1900-tal, Mahogny
Slutpris800 SEK
Värdering600 SEK

2618
Byrå, 3 lådig, Kolinial stil
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK

2619
Soffa, textil "Canton", GP & J Baker
Slutpris2 000 SEK
Värdering4 000 SEK

2620
Sekretär, 1800-talets sista del, Mahogny
SlutprisInga bud
Värdering600 SEK

2622
Karmstol, Carl-Axel Acking, "Tokyo"
Slutpris900 SEK
Värdering2 000 SEK

2623
Blyinfattade fönster, 2st
Slutpris325 SEK
Värdering600 SEK

2624
Allmogeskåp, 1700-talets senare del
Slutpris500 SEK
Värdering4 000 SEK

2627
Spelbord, hopfällbart
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK

Bolandsgatan 15G