2782
Vas, metall med pärlemointarsia, Korea
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

2783
Buddha, keramik, Asien, 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK

2268
Skålar, 5 delar, Kina, 1800/1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK

2103
Figurin, tekanna, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK

Bolandsgatan 15G