3471
Bordskagge, koppar, 1800/1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK

3698
Flaskschatull, mahognyfanér, 1800/1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK

3729
Kopparföremål, 3 delar
Slutpris225 SEK
Värdering400 SEK

3734
Vette, skuret bemålat trä, 1900-talets första hälft
Slutpris750 SEK
Värdering600 SEK

3736
Flygplansmodeller, 2 st, Sas Airbus samt Thai Airways Boeing 747
Slutpris250 SEK
Värdering300 SEK

Bolandsgatan 15G