9 november Auktion

3039
Edgar Mathias Saving (1970-), "Fågel", färglitografi, signerad, numrerad
Slutpris350 SEK
Värdering1 000 SEK

3040
Edgar Mathias Saving (1970-), "Lusthus", färglitografi, signerad, numrerad
Slutpris350 SEK
Värdering1 000 SEK

3041
Edgar Mathias Saving (1970-), "Provins", färglitografi, signerad, numrerad
Slutpris350 SEK
Värdering1 000 SEK

3042
Edgar Mathias Saving (1970-), "Chateau", färglitografi, signerad, numrerad
Slutpris425 SEK
Värdering1 400 SEK

3052
Jack Sangwill, höna och blommor, färglitografi, signerad
Slutpris225 SEK
Värdering600 SEK

3117
Smyckesskrin med bijouterier
Slutpris225 SEK
Värdering400 SEK

3118
Brosch, Silver och emalj, 43g
Slutpris225 SEK
Värdering500 SEK

3074
J. Lindeberg, Skjorta, "PJ silk winter iris shirt", Dam strl M, oanvänd
Slutpris225 SEK
Värdering800 SEK

3043
Edgar Mathias Saving (1970-), "Orient", färglitografi, signerad, numrerad
Slutpris600 SEK
Värdering1 400 SEK

Bolandsgatan 15G