16 november Auktion

4534
Armbandsur, 4st, Swatch, Citizen, Johnson
Slutpris325 SEK
Värdering600 SEK

3850
Ljusstakar, 1 par, silver, K&EC
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK

3851
Ljusstake, Silver, GAB
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK

3854
Supkoppar, 6st, silver, GAB, 145g
Slutpris1 450 SEK
Värdering1 200 SEK

3855
Skålar, 2st, silver, GAB, 197g
Slutpris1 900 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK

3853
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 500 SEK

3852
Ljusstakar, 1 par, silver, TESI
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK

2826
Anna-Johanna Ångström, matta, rölakan, signerad Å, Axeco, 280x198 cm
Slutpris2 200 SEK
Värdering1 500 SEK

3046
Jack Sangwill, blommor, färglitografi, signerad
SlutprisInga bud
Värdering600 SEK

2966
Oidentifierad konstnär, läsande barn, oljetryck, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK

Bolandsgatan 15G