4858
Lodstrykjärn, 17/1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK

4903
Kaffekanna, Skultuna, 1825-1840, försilvrad mässing, senempire, samt mortel med stöt, Skultuna, 1800-talets slut
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK

4962
Fat, Olof Ahlberg, tenn, Schreuder & Olsson, Stockholm, 1979
Slutpris225 SEK
Värdering300 SEK

Bolandsgatan 15G