5366
Brio, "Hollandsflickan", i produktion 1957-63
Slutpris325 SEK
Värdering2 500 SEK

5367
Brio, plockfigur "Mexi", Brios första plockfigur, i produktion 1953-75
Slutpris325 SEK
Värdering600 SEK

5368
Plockfigur, Pojke, trä, 1950/60-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK

5369
Leksaker, 2 delar, Brio samt "Soundwagon", Japan
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK

5374
Dockhusmöbler, badrum, mangel samt dammsugare, 1900-talets början
Slutpris475 SEK
Värdering800 SEK

5376
Dockskåpstillbehör, 1900-talets början
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK

5378
Dockhusmöbler, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK

5393
Skrin innehållandes äldre bokmärken, julkort mm
Slutpris450 SEK
Värdering400 SEK

Bolandsgatan 15G