5269
Soffa, rokokostil, omkring sekelskiftet 18-/1900
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 - 1 500 SEK

5494
Herrbetjänt, Italien, 1900-talets mitt
Slutpris450 SEK
Värdering600 SEK

5495
Sidobord, 1920/30-tal
Slutpris225 SEK
Värdering500 SEK

5493
Stolar, "Axet", gustaviansk stil, 6 st, 1900-talets mitt
Slutpris1 050 SEK
Värdering1 000 SEK

5507
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK

5508
Stolar, "Maui", 3 st, Vico Magestretti, för Kartell
SlutprisInga bud
Värdering800 SEK

5509
Pall, 1900-talets mitt
Slutpris225 SEK
Värdering200 SEK

5497
Fåtölj med fotpall, läder, ställbar
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK

5505
Resväska, Rimowa, Tyskland
Slutpris950 SEK
Värdering600 SEK

Bolandsgatan 15G