5526 Väggskåp, ek, 1700-tal

Låda i front.
- Skick:Hyllor saknas invändigt, lås defekt.
- Storlek:H. 56, D. 19,5, B. 39 cm.
- Proveniens:Thoresta Herrgård
| Värdering | 1 500 SEK |
| Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
| Slagavgift (inkl. moms) | 60 SEK |
| Fraktavgift (från) | 600 SEK |

Bolandsgatan 15G