5596
Sigill, brons, i form av hare, 1930-tal
Slutpris375 SEK
Värdering400 SEK

5649
Tändare, Zippo, Rally Imco och "Gold bar"
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK

5650
Brevpress med fossil, 1+1
Slutpris650 SEK
Värdering500 SEK

5696
Modellfartyg, 2 st
Slutpris600 SEK
Värdering1 200 SEK

5701
Lanterna, bemålad metall, glas, 1900-talets mitt
Slutpris225 SEK
Värdering500 SEK

5703
Kuriosa, dalahäst, träfiguriner, tallrikar, skedar
Slutpris350 SEK
Värdering300 SEK

4289
Pipa, med silvermontering, år 1848
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

Bolandsgatan 15G