5597
Edward Lindahl, figurin, stengods, uggla, Gustavsberg, signerad
Slutpris200 SEK
Värdering600 SEK

5603
Vas, Klong, modell "Fanny", design Ami Katz, samtida
SlutprisInga bud
Värdering600 SEK

5647
Äldre tomte, troligtvis Tyskland
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK

5702
Adventsljusstake, glaserat lergods, 1900-talets mitt
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

Bolandsgatan 15G