5119
Skänk, bemålad furu, 1800-talets andra hälft
Slutpris2 400 SEK
Värdering4 000 - 6 000 SEK

4554
Stolar, "Öglan", 4 st, Gillis Lundgren
Slutpris650 SEK
Värdering2 000 SEK

4676
Utemöbler, "Nerja", stolar, ett par, samt soffa, samtida
Slutpris2 000 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK

5120
Stolar, senempire, 3+1, mahogny, 1830/40-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering2 000 SEK

3945
Fåtölj, Bröderna Andersson, teak och läder, 1960-tal
Slutpris225 SEK
Värdering2 000 SEK

5217
Skåp med dörrar, Ragnars
SlutprisInga bud
Värdering800 SEK

5115
Kökspall, 1900-talets slut
Slutpris225 SEK
Värdering300 SEK

5218
Skåp med dörrar, Ragnars
SlutprisInga bud
Värdering800 SEK

5145
Fåtölj, "Lady", Johannes Andersen, Danmark, 1900-talets andra hälft
Slutpris225 SEK
Värdering400 SEK

4878
Bokhylla med skåpsdel, ekfanér, Rangnars, samtida
SlutprisInga bud
Värdering2 000 SEK

4879
SlutprisInga bud
Värdering2 000 SEK

4874
Skåp med invändiga hyllor, ekfanér, Rangnars, samtida
SlutprisInga bud
Värdering2 000 SEK

3756
Soffbord, bemålat trä och metall, okänd formgivare, troligtvis Italien, 1970/80-tal
Slutpris300 SEK
Värdering2 000 SEK

Bolandsgatan 15G