6171
Äldre skrifter, brev, delar av böcker, 1700-tal
Slutpris350 SEK
Värdering300 SEK

5380
Vägglampa, "Skarabé", Ahlström /Kock/ Bylund, Ateljé Lyktan, modell 9938
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK

5553
Släde/pulka, Segebaden-Berg, med skakel, 1950-tal
Slutpris300 SEK
Värdering1 200 SEK

2071
Appliquer, 1 par, rokokostil, mässing, 1900-talets första del
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK

Bolandsgatan 15G