6041
Skulptur, hästhuvud, lergods, Kina, efter äldre förlaga
Slutpris400 SEK
Värdering600 SEK

6053
Skulptur, Clarence Blum, mor tröstar sitt barn, gips, signerad
Slutpris325 SEK
Värdering500 SEK

5265
Oidentifierad konstnär, Madonnan och Jesusbarnet, kolteckning
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK

4500
Lennart Gram, "Fåglar", litografi, signerad
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK

4507
Olle Olsson Hagalund, Man med hund, grafiskt tryck
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK

5558
Peter Dahl, No12, ur "Fredmans Epistlar", litografi, signerad
Slutpris400 SEK
Värdering1 500 SEK

5557
Marc Chagall, efter, "Carmen", offsetlitografi, signerad i trycket
Slutpris3 700 SEK
Värdering3 000 SEK

Bolandsgatan 15G