6048
Skrin, med pussellås, allmoge, 1800-tal
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

6168
Skäkteträ, allmoge, daterat 1852
Slutpris250 SEK
Värdering600 SEK

6169
Dalahäst, 1900-talets andra kvartal
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

6176
Finska medaljer, WW2, samt miniatyrer och dokument
Slutpris1 800 SEK
Värdering2 000 - 3 000 SEK

5399
Spolhållare, 1800-tal
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

4864
Kobjällror, bjällror, mortel, med mera
Slutpris250 SEK
Värdering300 SEK

4867
Kuriosa, parti, koppar, mässing, glas och vikter
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

5693
Dalahäst, 1900-talets mitt
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

Bolandsgatan 15G