6068
Grythyttan, ""A2", 4 st, trädgårdsstolar, 1900-talets mitt
Slutpris2 200 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK

6077
Julgransfot, Skeppshult, gjutjärn
Slutpris425 SEK
Värdering1 000 SEK

6081
Gavlar, till trädgårdssoffa, 2+2, gjutjärn,1900-talets början
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK

5588
Trädgårdsbord, matbord, "Lorient", Jotex, samtida
Slutpris550 SEK
Värdering2 500 SEK

5524
Trädgårdsurna, gjutjärn, barockmodell, 18/1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK

Bolandsgatan 15G