6364
Tågdelar, Märklin, renoveringsobjekt, 1900-talets första del
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK

6377
Dockservis, "Pippi", 7 delar samt Dockservis, 4 delar, Arabia, "skorstensstämpel", Finland
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK

6393
Bilbana, med tillbehör, Strombecker, Japan, 1960-tal
Slutpris250 SEK
Värdering500 SEK

6443
Modelltåg, lok & vagnar, Fleischman "Piccolo", Trix
Slutpris200 SEK
Värdering600 SEK

Bolandsgatan 15G