6355
Syskrin, 1800-tal, fingerborg i silver
Slutpris325 SEK
Värdering500 SEK

6360
Stor fossil, Ammonit
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK

6367
Bläckställ, Eneret Victoria, Danmark, vitmetall, 1900-talets början
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

6384
Tårtspade, samiskt hantverk, ben och metall
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

Bolandsgatan 15G