6722
Linneservetter, 6 st, linneduk 130x180 cm samt 100x100 cm
Slutpris600 SEK
Värdering600 SEK

6753
Matta, figural, persisk, 310x205 cm
Slutpris1 900 SEK
Värdering1 500 SEK

6752
Matta, nain, persisk, 328x200 cm
Slutpris1 700 SEK
Värdering2 000 SEK

6794
Ryamatta, 1970-tal
Slutpris350 SEK
Värdering400 SEK

6815
Matta, Karachi, Pakistan, old
Slutpris350 SEK
Värdering600 SEK

5014
Ingegerd Silow, väggbonad, signerad
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK

Bolandsgatan 15G