6974
Posters, Sam Haskins, 1972
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK

6975
Silkscreenteckningar, Claude Serre, 1972
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK

6754
Owe Törnqvist, fotografi, med signatur, upplaga om 10/40
SlutprisInga bud
Värdering800 SEK

6827
Evy Låås, träd med fåglar, litografi, signerad
Slutpris250 SEK
Värdering300 SEK

6828
Birger Stafås, vinterlandskap, olja på duk, signerad
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK

6832
Oidentifierad konstnär, sommarlandskap, olja på duk, signerad
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

7014
Militaria, xylografiska färgtryck över svenska regementen, 7 st, Ludwig Carl Zamarski, 1800-talets andra hälft
Slutpris250 SEK
Värdering600 SEK

Bolandsgatan 15G