6773
Ökenros, 3 st
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK

6777
Fossiler, 2 st
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

6778
Fossiler, 3 delar, varav 1 slipat som fat
Slutpris225 SEK
Värdering300 SEK

6999
Kopparföremål, 2 st, 1800-tal
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

7074
Fiskgryta, Grillby, koppar, 1900-talets början
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK

7075
Barometer, med intarsiadekor, mekanik tillverkad i England, 1940-tal
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

Bolandsgatan 15G