7071
Kopparföremål, 2 dlr, 1800-talets slut
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK

7211
Parti, kaffekanna, stop och salt- och pepparkar
Startbud200 SEK
Värdering200 SEK

6999
Kopparföremål, 2 st, 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK

7075
Barometer, med intarsiadekor, mekanik tillverkad i England, 1940-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK

6811
Modellfartyg, trä, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud225 SEK
Värdering500 SEK

Bolandsgatan 15G