7384
Vägghylla, teak, 1960-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK

7419
Sybord, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK

7420
Pianopall, ställbar
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK

7421
Stol, snurrbar, funkis, stålrör, 1930-tal
Aktuellt bud275 SEK
Värdering500 SEK

7422
Stol, "Odenslunda", ur IKEA:s 1700-tals-serie, 1990-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK

7423
Golvvaser, stor modell, 2 st, terracotta, troligtvis Nordafrika
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK

7424
Golvvas, terracotta, stor modell, troligtvis Nordafrika
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK

7425
Fotpall, "Lamino", Yngve Ekström, Swedese
Aktuellt bud225 SEK
Värdering1 500 SEK

7427
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK

Bolandsgatan 15G