7389
Vas, Kina, Qingstil
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK

7392
Skål, Kina, porslin, 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK

7399
Teset, 5 delar, keramik, Kina, 1900-talets senare del
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK

7411
Vas, Kina, porslin
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK

7412
Nackstöd, Kina, porslin, 1900-talets början
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK

7413
Skålar, Kina, porslin och sten, 4 st
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK

7414
Skål och vas, cloisonné, Kina, 2 dlr
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK

Bolandsgatan 15G