7358
Träkagge, med tapp och ställning
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK

7362
Salt-/pepparkar, "Måsen", Bing och Gröndahl samt glas, sterlingsilver och emalj, Danmark
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK

7364
Kaffekannor, 2 st, Arabia och Sigvard Bernadotte, 1900-talets mitt
Aktuellt bud250 SEK
Värdering300 SEK

7378
Paavo Asikainen, servetthållare, Finland, 1970-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK

Bolandsgatan 15G