18 augusti Auktion

66
Stol, ek, 1960-tal
Slutpris275 SEK
Värdering600 SEK

67
Byrå, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt
Slutpris425 SEK
Värdering1 000 SEK

65
Matsalsgrupp, "Axet", gustaviansk stil, 6 stolar samt bord
Slutpris800 SEK
Värdering2 000 - 3 000 SEK

64
Vitrinskåp, Louis XV-stil, sydeuropa, 1900-talets mitt
Slutpris250 SEK
Värdering1 200 SEK

19
Fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK

20
Sockerlåda, trä, Arvid Lindgren
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK

3
Sockerlådor, 2 st
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK

Bolandsgatan 15G