592
Trädgårdsurna med sockel, gjutjärn, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 500 SEK

100
Barometrar, 2 st, varav 1 st EJ Dent Paris, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK

101
Fotoramar, nyrenässans, 1800-talets senare del
Slutpris225 SEK
Värdering300 SEK

113
Trädgårdsjulgransfot, Sk. Herrgårdsmodell, mycket stor, smide, 1900-talets andra hälft
Slutpris225 SEK
Värdering1 500 SEK

542
Punschmuggar, 7st, Alton, Tenn
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK

Bolandsgatan 15G