15 december Auktion

5823
Klaffbord, Karl Johan-stil, 1800-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK

4289
Pipa, med silvermontering, år 1848
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

2071
Appliquer, 1 par, rokokostil, mässing, 1900-talets första del
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK

4579
Skor, Blundstone, unisex, 37, mocka
Slutpris450 SEK
Värdering1 500 SEK

4581
Skor, Blundstone, Stout brown, unisex, 37
Slutpris750 SEK
Värdering1 500 SEK

5523
Fåtöljer, ett par,Stressless, läder, snurr- och ställbara
Slutpris475 SEK
Värdering3 000 SEK

5524
Trädgårdsurna, gjutjärn, barockmodell, 18/1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK

3386
Koppar med fat, Empire, Tyskland, 1+1 st, porslin, 1800-talets första hälft
SlutprisInga bud
Värdering300 SEK

Bolandsgatan 15G